Equilor Alapkezelő Zrt.

Pályakezdő back office munkatárs

  • teljes munkaidő

Jelentkezési határidő:

2024.05.31

Feladatok

  • Back office terület adminisztratív és törzsadatkezelési feladatainak ellátása
  • A portfólióik értékeléséhez szükséges piaci adatok kezelése
  • Pénzügyi tranzakciók feldolgozása
  • Befektetési alapok nevében kötött befektetési ügyletek kezelése, elszámolása
  • Befektetési alapok, nyugdíjpénztári portfoliók nettó eszközértékének számítása és a hozzátartozó feladatok ellátása
  • Kapcsolattattás Partnerekkel és Ügyfelekkel

Elvárások

  • Felsőfokú pénzügyi/gazdasági végzettség.
  • MS Office programok felhasználói szintű ismerete.
  • Önálló, pontos, felelősségteljes munkavégzés, csapatjátékos hozzáállás.

Amit nyújtani tudunk

  • Versenyképes jövedelem, béren kívüli juttatások
  • Stabil munkahely.
  • Szakmai fejlődési lehetőség.
  • Modern munkakörülmények, kiváló csapatszellem.

Munkavégzés helye

Budapest, II. kerület Pasaréti út 122-124.

Kérjük, a jelentkezéshez az alábbi dokumentumokat juttassák el a karrier@eqa.hu e-mail címre:

  • fényképes önéletrajz (bruttó fizetési igény megjelölésével)
  • motivációs levél