Equilor Befektetési Zrt.

Junior / Senior Tanácsadó

Az Equilor Befektetési Zrt. Corporate Advisory üzletága Junior / Senior Tanácsadót keres!

Az Equilor Corporate Advisory kelet-közép európai és kiemelten magyarországi fókuszú dinamikusan fejlődő vállalati tanácsadással foglalkozó vállalat.

Csapatunk tevékenysége számos területet fed le, beleértve a menedzsment tanácsadást (management consulting), vállalati pénzügyeket (corporate finance), az M&A tanácsadást és különféle tőkepiaci tranzakciókat.

  • Menedzsment tanácsadás keretein belül dolgozunk vállalati stratégiákon és implementálásukon, piacelemzéseken, döntéselőkészítő anyagokon, vállalat restruktúrálásokon és PMO feladatokat is ellátunk.
  • A Corporate Finance üzletág üzleti tervezési, értékelési és pénzügyi due diligence szolgáltatásokat nyújt az ügyfeleink számára.
  • Az M&A tanácsadási szolgáltatásaink kiterjednek mind a vevő, mind az eladó oldali tanácsadásra és tranzakció menedzsmentre.
  • A tőkepiaci területen koordinálunk és támogatunk kötvénykibocsátásokat, tőzsdei bevezetéseket (IPO) és egyéb tőkepiaci szolgáltatásokkal segítjük partnereinket.

A projekt alapú munkavégzés dinamikus, folyamatosan változó munkakörnyezetet teremt, amely folyamatos fejlődési lehetőséget biztosít. Csapatunk elkötelezett, hogy testre szabott és ügyfélcentrikus megoldásokat nyújtsunk teljes összhangban partnereink céljaival és igényeivel.

Feladatok

  • Ügyfélkapcsolatok építése és rendszeres együttműködés ügyfelekkel
  • Piackutatások, benchmark elemzések, továbbá kvantitatív és kvalitatív elemzések készítése
  • Stratégiai ajánlások kidolgozása, aktív együttműködés stratégiai tervek, üzleti modellek és növekedési stratégiák kidolgozásában
  • Projektvezetési és koordinálási feladatok
  • Innovatív és komplex megoldások kidolgozása az ügyfelek igényeinek és iparági legjobb gyakorlatoknak megfelelően
  • Projektvégtermékek készítése és prezentálása az ügyfelek számára

Elvárások

  • Kiváló, magabiztos kommunikáció angol és magyar nyelven, szóban és írásban
  • Haladó szintű MS Office ismeretek
  • Felsőoktatási végzettség (MSc végzettség előny) releváns területen
  • 1-5 év releváns szakmai tapasztalat
  • Önálló, proaktív és konstruktív intenzív munkavégzés
  • Szakmai igényesség és precizitás
  • Kritikus gondolkodás és problémamegoldó készség

Amit nyújtani tudunk

  • Lehetőséget biztosítunk érdekes, nagy volumenű projekteken a régió meghatározó szereplőivel
  • Belátást biztosítunk különböző iparágakban tevékenykedő hazai és nemzetközi vállalatok működésébe, megismerheted folyamataikat és stratégiájukat
  • Szellemi kihívást jelentő, felelősségteljes munka, ami folyamatos tanulási lehetőséget biztosít
  • Versenyképes bérezés és egyéb juttatások
  • Szakmai és személyes fejlődési lehetőség
  • Munkavégzés egy jó hangulatú fiatalos csapatban

Munkavégzés helye

Budapest, II. kerület

Kérjük, a jelentkezéshez az alábbi dokumentumokat juttassák el a karrier@equilor.hu e-mail címre:

  • Önéletrajz
  • Egyoldalas bemutatkozó anyag
  • Bérigény megjelölése