Equilor Befektetési Zrt.

Corporate Finance munkatárs

Az Equilor Befektetési Zrt. Corporate Finance üzletága munkatársat keres!

Feladatok

  • Részvétel tőkepiaci tranzakciók megszervezésében és lebonyolításában
  • Hazai és nemzetközi makrogazdasági, iparági és vállalati elemzések
  • M&A tranzakciók támogatása
  • Vállalatértékeléshez kapcsolódó feladatok (DCF és peer group módszerrel)
  • Üzletfejlesztési feladatok támogatása
  • Üzletág munkájának adminisztratív támogatása

Elvárások

  • Felsőfokú angol nyelvtudás
  • Felsőfokú szakirányú végzettség vagy utolsó szemeszter töltése felsőfokú szakirányú képzésen
  • Releváns szakmai tapasztalat (1-3 év) előnyt jelenthet
  • Excel és Powerpoint haladó szintű ismerete
  • Proaktív gondolkodás, önálló véleményalkotási képesség
  • Kiemelt érdeklődés a vállalati pénzügyek és vállalatértékelés iránt

Amit nyújtani tudunk

  • Változatos feladatok
  • Szakmai fejlődési lehetőség
  • Dinamikus, innovatív csapat
  • Versenyképes javadalmazás

Munkavégzés helye

Budapest, II. kerület

Kérjük, a jelentkezéshez az alábbi dokumentumokat juttassák el a karrier@equilor.hu e-mail címre:

  • Önéletrajz
  • Egyoldalas bemutatkozó anyag
  • Bérigény megjelölése