Karrier jelentkezési adatlap

Kérjük, adja meg adatait a karrierre történő jelentkezéshez!

Tallózás…
Tallózás…

Junior elemző munkatárs

Az Equilor Befektetési Zrt. elemzési üzletága részmunkaidős junior elemzővel bővítené csapatát, megfelelés esetén a pozíció teljes munkaidőssé alakul át.

Feladatok:

  • Hírlevélírás, napi hírkövetés
  • Stratégiai/taktikai ajánlások megfogalmazása: nyugat-európai és amerikai részvények, kötvények, más befektetések témában
  • Rendszeres és ad hoc piaci összefoglalók elkészítése
  • Elemzői csapat egyéb tevékenységeinek támogatása

Elvárások:

  • Szakirányú végzettség vagy utolsó év az egyetemen
  • Magas szintű szakmai angol nyelvtudás, íráskészséggel
  • Gyors és minőségi fogalmazási készség magyarul és angolul, PC-használat

Előnyt jelent:

  • Tőzsdei szakvizsga; VAP, EFFAS, CFA képzettség vagy ezek folyamatban
  • Korábbi elkötelezettség a tőzsdével kapcsolatban (kereskedési tapasztalat, versenyek, blog stb.)

Amit kínálunk:

  • Néhány hónap betanulás után, mely részmunkaidőben történik, teljes munkaidős elemzői állás, aktív részvétel egy független befektetési szolgáltató tevékenységében
  • Megjelenési lehetőség a médiában (nyomtatott és online sajtó; rádió, TV)
  • Szakmai fejlődési lehetőség
  • Versenyképes fizetés és egyéb juttatások

Amennyiben az ajánlat felkeltette érdeklődését, várjuk az alábbiakat a karrier@equilor.hu e-mail címre:

  • Önéletrajz és motivációs levél;
  • Egy tetszőlegesen választott amerikai vagy CE3 részvényre vonatkozó eladási vagy vételi ajánlás kifejezetten szakmai alapú indoklással (értékeltség, iparági vagy régiós összehasonlítás, más szempontok).

Senior elemző munkatárs

Az Equilor Befektetési Zrt. elemzési üzletága senior elemzővel bővítené csapatát.

Feladatok:

  • CE3 részvények modell alapú követése
  • Stratégiai/taktikai ajánlások megfogalmazása CE3 és fejlett piaci részvényekre

Elvárások:

  • Modellezési tapasztalat, kifejezetten tőzsdei célból
  • Tőkepiaci, befektetés-elemzői területen szerzett 3-5 év tapasztalat
  • Kiemelkedő angol nyelvtudás, szaknyelven, írásban is
  • Precizitás, igényesség, önálló munkavégzési képesség
  • Bloomberg, Reuters terminál használatának ismerete

  • Más, kelet-európai nyelvtudás
  • Tőzsdei szakvizsga; VAP, EFFAS, CFA képzettség

  • Aktív részvétel egy független befektetési szolgáltató tevékenységében

  • Önéletrajz;
  • Motivációs levél